خوش رنگ باشید !

نماینده رسمی محصولات هِمِل

شرکت تجارتخانه درویش تنها نماینده انحصاری رنگ و روغن چوب هِمِل ایران می باشد که در سال 1389 در ایران تاسیس شده است و در زمینه واردات رنگ تخصصی چوب و انواع چوب فعالیت خود را شروع کرده است

در سال 2019 با کمپانی رنگ و روغن تخصصی چوب به مدت 10 سال قرارداد بسته که هر سال با ظرفیت 30 تن در سال فعال می باشد .

کمپانی همل در سال 1966 میلادی به عنوان یک شرکت ترکی- انگلیسی پایه گذاری گردید. از زمان تاسیس، حوزه تخصص و تجربه کمپانی همل محافظت چوب در برابر تجزیه ، حشرات و تامین انواع رنگ چوب و سیستم های جلادهی بوده است.

در سال 2019 کمپانی همل وارد پنجاه و سومین سالگرد شروع فعالیت خود گردیده و امروز به عنوان پیشرو در بخش صنعت نگهداری چوب به دلیل تولید محصولاتی شامل مواد نگهدارنده چوب، رنگ چوب فضاهای داخلی و خارجی و محصولات جلادهی با فن آوری های نوآورانه شناخته شده است.

همراه با همل ایران در شبکه های اجتماعی

همل ایران تنها نماینده رسمی محصولات HEMEL کشور ترکیه

تنوع در محصولات همل، بی نیاز از هر چیز دیگه !

محصولات فضای داخلی

تنوع رنگ های مخصوص چوب همل تنها در نماینده رسمی همل در ایران

محصولات فضای خارجی

برترین و با کیفیت ترین روغن های محصولات چوبی برای محافظت هر چه بیشتر

کاتالوگ محصولات همل

کمپانی همل با فعالیتهای فروش و بازاریابی به همراه مشاوره فنی در بخش بزرگی از پروژه های ترکیه، در ارزش افزوده صنعت چوب سهیم شده و محصولاتش را به کشورهایی مانند هلند، انگلستان ، سنگاپور، برزیل، آذربایجان، قبرس و  ایران و عمان … صادر می نماید.

از سال 2012 میلادی کمپانی همل با کمپانی سوئیسی LONZA شروع به همکاری نموده و سرمایه گذاری های R&D خود را در صنعت فرآورده های چوبی جهت ارائه محصولات سبز دوستدار محیط زیست و انسان برای آینده ادامه داده است.

هدف

از اهداف کمپانی همل نیل به استفاده از چوب به عنوان یک ماده ساختمانی معاصر، پرکاربرد و با ماندگاری طولانی می باشد.

در این راستا تمامی نیروی ما در کسب دقیق ترین اطلاعات، تکنولوژیها و روش های ممکن و نیز ارائه یافته ها به مصرف کنندگان و کاربران به همراه آموزش، توانمندسازی و انگیزه بخشی به نیروی کار و شرکای فروش متمرکز گردیده است.

ماموریت

باقی گذاشتن یک میراث از منابع طبیعی و شهرهای قابل سکونت برای نسل های آینده با استفاده کارآمدتر از چوب به عنوان ماده تجدیدپذیر از طریق استفاده از فن آوری در جهت افزایش طول عمر فرآورده های چوبی.

با استفاده از روغن همل طول عمر مفید وسایل چوبی چندین برابر کنید.

تنها نماینده رسمی محصولات هِمِل ترکیه

گواهینامه های EN 71-3

تمامی رنگ چوب ها، رنگ ها و جلا دهنده های ما مطابق نرم اروپایی EN71-3 (ایمنی کودک و اسباب بازی) تولید شده و حاوی فلزات سنگین که ممکن است برای سلامتی انسان مضر باشند، نمی باشد.

فلزات سنگین مانند آرسنیک، کرم، سرب، جیوه و سلنیم ممکن است موجب بروز برخی آسیب ها در هنگام ورود به بدن انسان شوند. نرم اروپایی EN71-3 برای مقابله با برخی تاثیرات مضر تنظیم گردیده و گواهینامه های نمایش داده شده فوق نشان می دهند که میزان فلزات سنگین در محصولات ما پایین تر از معیار تعیین شده هستند.