™HEMEL

کمپانی همل با فعالیتهای فروش و بازاریابی به همراه مشاوره فنی در بخش بزرگی از پروژه های ترکیه، در ارزش افزوده صنعت چوب سهیم شده و محصولاتش را به کشورهایی مانند هلند، انگلستان ، سنگاپور، برزیل، آذربایجان، قبرس و  ایران و عمان … صادر می نماید.

از سال 2012 میلادی کمپانی همل با کمپانی سوئیسی LONZA شروع به همکاری نموده و سرمایه گذاری های R&D خود را در صنعت فرآورده های چوبی جهت ارائه محصولات سبز دوستدار محیط زیست و انسان برای آینده ادامه داده است.

هدف

از اهداف کمپانی همل نیل به استفاده از چوب به عنوان یک ماده ساختمانی معاصر، پرکاربرد و با ماندگاری طولانی می باشد.

در این راستا تمامی نیروی ما در کسب دقیق ترین اطلاعات، تکنولوژیها و روش های ممکن و نیز ارائه یافته ها به مصرف کنندگان و کاربران به همراه آموزش، توانمندسازی و انگیزه بخشی به نیروی کار و شرکای فروش متمرکز گردیده است.

ماموریت

باقی گذاشتن یک میراث از منابع طبیعی و شهرهای قابل سکونت برای نسل های آینده با استفاده کارآمدتر از چوب به عنوان ماده تجدیدپذیر از طریق استفاده از فن آوری در جهت افزایش طول عمر فرآورده های چوبی.

گواهینامه های EN 71-3

تنها نماینده رسمی محصولات هِمِل ترکیه

تمامی رنگ چوب ها، رنگ ها و جلا دهنده های ما مطابق نرم اروپایی EN71-3 (ایمنی کودک و اسباب بازی) تولید شده و حاوی فلزات سنگین که ممکن است برای سلامتی انسان مضر باشند، نمی باشد.

فلزات سنگین مانند آرسنیک، کرم، سرب، جیوه و سلنیم ممکن است موجب بروز برخی آسیب ها در هنگام ورود به بدن انسان شوند. نرم اروپایی EN71-3 برای مقابله با برخی تاثیرات مضر تنظیم گردیده و گواهینامه های نمایش داده شده فوق نشان می دهند که میزان فلزات سنگین در محصولات ما پایین تر از معیار تعیین شده هستند.